Becker & Poliakoff

cz eng

Hlavní menu:

Becker & Poliakoff Consulting, a. s. se stal členem Asociace Public Affairs agentur
17.1.2019
Becker & Poliakoff Consulting, a. s. se stal členem Asociace Public Affairs agentur. 

Asociace se zabývá profesionálními konzultacemi, lobbingem a zastupování klientů ve vztahu k veřejné sféře. Hlavním cílem založení asociace je úsilí o vyšší transparentnost a profesionalitu na trhu. 
 
Podnikatelská mise s předsedou vlády a s ministrem obrany do Maroka
10.12.2018
Řídící partner AK BP se spolu se svými klienty zúčastnil obchodní mise Svazu průmyslu a dopravy ČR "Podnikatelská mise s předsedou vlády a s ministrem obrany do Maroka" ve dnech 4.-5.12.2018. V rámci bilaterálních jednání byla navázaná spolupráce s advokatní kanceláří BFR & Associés se sídlem v Casablance....
Celý článek
Řídící partner AK BP se spolu se svými klienty zúčastnil obchodní mise Svazu průmyslu a dopravy ČR  "Podnikatelská mise s předsedou vlády a s ministrem obrany do Maroka" ve dnech 4.-5.12.2018.
V rámci bilaterálních jednání byla navázaná spolupráce s advokatní kanceláří BFR & Associés se sídlem v Casablance. Partneři této kanceláře zastávali význemné funkce v marocké exekutive, hovoří plyne francouzsky a anglicky a své služby v rámci partnerské sítě poskytují i v dalších zamích Afriky. AK Becker & Poliakoff, tak může svým klientům nabídnout i plnohodnotné zastoupení v Maroku a dalších zemích na severu a západě afrického kontinentu.
Zmenšit
Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky do Izraele
10.12.2018
Zástupce advokátní kanceláře Becker & Poliakoff se spolu se svými klienty ve dnech 25.-28.11.2018 zúčastnil "Doprovodné podnikatelské mise prezidenta republiky do Izraele" do Tel Avivu. Stalo se, tak v ramci oficialni navstevy prezidenta Zemana ve statu Izrael. Pobytu v Tel Avivu bylo také využito k pracovnímu setkání s Balter Moshe a Bar Eliezer Eyal z advokatni...
Celý článek
Zástupce advokátní kanceláře Becker & Poliakoff se spolu se svými klienty ve dnech 25.-28.11.2018 zúčastnil "Doprovodné podnikatelské mise prezidenta republiky do Izraele" do Tel Avivu.
Stalo se, tak v ramci oficialni navstevy prezidenta Zemana ve statu Izrael.

Pobytu v Tel Avivu bylo také využito k pracovnímu setkání s Balter Moshe a Bar Eliezer Eyal z advokatni kanceláře BALTER, GUTH, ALONI & CO, která je, tak jako BP, členem sítě Consulegis
 
Zmenšit
Osudy židů od vzniku Československa až po dnešek
10.12.2018
Společnost Becker a Poliakoff s radostí a hrdostí podpořila výstavu Osudy židů od vzniku Československa až po dnešekvy
Podporujeme vernisáž Osudy židů
4.12.2018
Naše kancelář je hrdým partnerem vernisáže "Osudy židů od vzniku Československa až po dnešek". Výstava představí jedinečný fenomén, jak Židé pomohli proslavit Československo za posledních 100 let, jejich historii a zvyky přes výstavu a krátký film. Výstava bude zahájena 6. prosince 2018 od 18:00 ve Slovenském institutu v Praze,...
Celý článek
Naše kancelář je hrdým partnerem vernisáže "Osudy židů od vzniku Československa až po dnešek". Výstava představí jedinečný fenomén, jak Židé pomohli proslavit Československo za posledních 100 let, jejich historii a zvyky přes výstavu a krátký film. 
Výstava bude zahájena 6. prosince 2018 od 18:00 ve Slovenském institutu v Praze, Náměstí Republiky 3 a bude k vidění do 31. ledna 2019

Více také na http://wintonfilm.com/osudy-zidua.html
 
Zmenšit
Slavnostní večer k oslavě 100. výročí založení Československa ve Washingtonu
28.11.2018
Martin Klimpl se za společnost Becker& Poliakoff zúčastnil slavnostního večera k oslavě 100. výročí založení Československa ve Washingtonu, kterou uspořádala společnost The American Friends of The Czech Republic F. Malka. Vystoupeni M. Albright, F. Malka a dalších významných hostů podtrhlo nutnost udržení silné transatlantické vazby mezi USA a ČR, zachování a udržení...
Celý článek
Martin Klimpl se za společnost Becker& Poliakoff zúčastnil slavnostního večera k oslavě 100. výročí založení Československa ve Washingtonu, kterou uspořádala společnost The American Friends of The Czech Republic F. Malka. Vystoupeni M. Albright, F. Malka a dalších významných hostů podtrhlo nutnost udržení silné transatlantické vazby mezi USA a ČR, zachování a udržení demokratických hodnot - těžce opětovně získaných, a nutnost postaveni se všem populistickým, nacionalistickým a jiným extrémním proudům ve světe. Hudební vložka českého talentovaného klavíristy Kača, který díky příspěvkům Bakala Foundation, měl možnost pokračovat ve svém hudebním vzdělání se v USA, bylo vyvrcholením večera. Účast pěti bývalých velvyslanců USA v Praze bylo velkým a příjemným překvapením.
 
Martin Klimpl využil pobytu ve Washingtonu D.C. k setkaní s vedoucím partnerem místní pobočky Becker & Poliakoff, která patří mezi  přední lobbistické a právní kanceláře v hlavním městě se sídlem na prestižní adrese K Street, Omarem Francem. Místní kancelář, s velice významnými, ale i vyváženými kontakty, zastupuje zájmy i několika významných českých obchodních společnosti.
Zmenšit
Konference The Aspen Institute Central Europe konané v Praze na téma “Kam kráčíš Evropo? ”
26.11.2018
Zástupci kanceláře Becker & Poliakoff se, tak jako v minulosti, zúčastnili konference The Aspen Institute Central Europe konané v Praze na téma “Kam kráčíš Evropo? ”. Martin Klimpl, řídicí partner kanceláře, se zúčastnil i galavečere konané ve Veletržním paláci v Praze. Vystoupeni Prof. Thimoty Schneidera a příspěvek ředitele Aspen Institutu D....
Celý článek
Zástupci kanceláře Becker & Poliakoff se, tak jako v minulosti, zúčastnili konference The Aspen Institute Central Europe konané v Praze na téma “Kam kráčíš Evropo? ”. 

Martin Klimpl, řídicí partner kanceláře, se zúčastnil i galavečere konané ve Veletržním paláci v Praze. Vystoupeni Prof. Thimoty Schneidera a příspěvek ředitele Aspen Institutu D. Portetgielfa, za přítomnosti amerického velvyslance v Praze, jeho excellence S. Kinga, jakož i dalších významných osobnosti z politických, obchodních a společenských sfér života v ČR, bylo více než důstojným zakončením tohoto významného diskusního fóra na aktuální téma.
Zmenšit
Nábytek Ligne Roset
DOLCEVITA, 9.11.2018
V časopisu DOLCEVITA vyšel článek o naší kanceláři, která je vybavena francouzským nábytkem a doplňky Ligne Roset. 
Podzimní konference Consulegis 2018
24.10.2018
Advokátní kancelář Becker a Poliakoff měla po 11-ti letech čest hostit letošní podzimní konferenci skupiny Consulegis sdružující nezávislé právní kanceláře celého světa. Nosným tématem setkání byla problematika umělé inteligence, robotiky a blockchainu. Hlavními řečníky...
Celý článek
Advokátní kancelář Becker a Poliakoff měla po 11-ti letech čest hostit letošní podzimní konferenci skupiny Consulegis sdružující nezávislé právní kanceláře celého světa. 
 
Nosným tématem setkání byla problematika umělé inteligence, robotiky a blockchainu. Hlavními řečníky konference byl profesor Erik Vermeulen z Tilburg University a Mgr. Alžběta Krausová, LLM z Ústavu státu a práva při  Akademii věd ČR.
 
Odborná vystoupení na téma How AI Challenges Current Laws on Liability, Privacy, and Intellectual Property? Mgr. Alžběty Krausové, LL.M  a The Future of the Legalprofession under the eye of Artificial Intelligence pana profesora Erica Vermeulena mely mezi více než 80-ti advokáty v auditoriu velký ohlas. 
 
Naše kancelář se této problematice bude nadále věnovat a s vedením Consulegis se dohodlo na zařazení tohoto tématu na nadcházející setkání.
 
Pro účastníky konference naše kancelář připravila bohatý doprovodný program obsahující mimo jine slavnostní přijetí  v Senátu a prohlídku galerie moderního umění DOX. Konference byla zakončena slavnostní večeří v Lobkowiczkém paláci na Pražském Hradě.
 
Jarní konference se uskuteční v květnu 2019 v Madridu.
Zmenšit
Oslava 25 let existence advokátní kanceláře
24.10.2018
“ 25 let společně na jedné lodi” V unikátních prostorách Galerie DOX+ oslavila naše kancelář společně se svými klienty a podporovateli 25. let působení na českém trhu. Bylo nám ctí na oslavě přivítat také účastníky pražské konference Consulegis, organizace sdružující nezávislé právní...
Celý článek
“ 25 let společně na jedné lodi”

V unikátních prostorách Galerie DOX+ oslavila naše kancelář společně se svými klienty a podporovateli 25. let působení na českém trhu. Bylo nám ctí na oslavě přivítat také účastníky pražské konference Consulegis, organizace sdružující nezávislé právní kanceláře celého světa, jejíž členy je naše kancelář již 15 let. 

Produkce oslavy se ujala tradičně společnost Michala Cabana, která téma “25 let společně na jedné lodi“ pojala jako vždy originálně a vytvořila úžasnou a odlehčenou atmosféru večera, který byl poděkováním všem advokátům a zaměstnancům kanceláře za jejich práci a klientům za jejich důvěru.

Poděkování patří i Kalina catering, dodavateli vín Klein Constancia CAPE WINES COLLECTION s.r.o. a společnosti Nespresso.
Zmenšit